Taaaka ryba! Zawody wędkarskie Kontry


Świetna pogoda, sporo ryb, znakomite nastroje, atrakcyjne nagrody – za nami kolejna edycja karpiowych zawodów wędkarskich o puchar Przewodniczącego Związku Zawodowego Kontra.

Zawody były rozgrywane w Podborze na łowisku Pod Borem. Uczestniczyło w nich 13 dwuosobowych teamów z kilku komisji zakładowych ZZ KONTRA oraz drużyna Fundacji Piastun. W tym roku dopisała i pogoda i ryby,  które współpracowały z większością teamów. Do klasyfikacji końcowej liczyła się suma pięciu największych ryb złowionych przez daną ekipę (liczył się karp i amur).

Pierwsze miejsce zdobyła drużyna ZZ KONTRA KWK BIELSZOWICE w składzie ZBIGNIEW GRZESZNY  i MAREK ZIMOCH  z wynikiem 71.49 kg. Drugie miejsce przypadło ekipie ZZ KONTRA KWK MURCKI STASZIC w składzie MAREK KOŁODZIEJCZYK i TOMASZ BUCHWALD,  którzy uzyskali wagę 65.56 kg Trzecie miejsce zajęła ekipa ZZ KONTRA KWK SOŚNICA w składzie DAMIAN BARON i ROBERT DZIUBA  z wynikiem 62.53 kg GRATULUJEMY Nagrodę za największą rybę zawodów zdobył Zbigniew Grzeszny (karp 22.85 kg) Nagrodę za najmniejszą rybę zawodów zdobył Gepfert Rudolf (karp 4.99 kg). Wszystkim serdecznie gratulujemy. Głównym fundatorem nagród pieniężnych oraz rzeczowych (torba wędkarska, zestaw garnków i worek karpiowy) jest Komisja Krajowa ZZ Kontra. Pragniemy również podziękować Denisowi, który wraz ze sklepem wędkarskim DREVER ufundował nagrody dodatkowe. Dziękujemy również organizatorom i sędziom za ogrom pracy włożonej w te zawody, jak i również właścicielom łowiska Pod Borem za przygotowanie pysznego jedzenia dla zawodników. Zapraszamy za rok na kolejne zawody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *